Gizlilik & Kullanım Şartları

Bu e-yayın (web sitesi, app, mobil uygulama, e-broşür, e-katalog, sosyal medya) Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ tarafından meslekî ifade amacıyla hazırlanmıştır.

Ziyaretçileri bilgilendirme, yönlendirme ve herhangi bir tanıtım amacı güdülmemektedir. Hiçbir hukuksal anlaşmazlığın ya da şikayetin konusu olamaz.

Kullanıcı kendi isteği ve rızası ile e-yayını ziyaret etmektedir / indirmektedir / kullanmaktadır. E-yayın ziyaretçisi 18 yaş ve üzeri kişiler olabilir. (18 yaşından küçükler derhal siteyi kapatma işaretine/butonuna tıklayarak kapatınız) E-yayın üzerinde herhangi bir sağlık hizmeti sunulmamaktadır. E-yayında yer alan hiç bir içerik, kişiler tarafından doktor gözetimi ve/veya onayı olsa dahi hastaların tedavi veya teşhisinde kullanılmamalıdır.

Bu içerikler bilgilendirme amaçlı dahi değildir, herhangi bir tanı veya tedavi işleminin T.C. Sağlık Bakanlığınca uzman doktor olarak nitelenen hekimler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. E-yayında verilen herhangi bir içerikteki (metin, foto, video vb) ofset ve çekim hataları nedeniyle yanlış anlaşılmalar oluşabilir, bu veriler bilimsel kabul edilemez, tedavi yöntemi olarak uygulanamaz. E-yayında yer alan içeriklerden dolayı oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜsorumlu kabul edilemez. Tüm kullanıcılar belirtilen kullanım koşullarını okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Teşhis, tanı ve tedavi amacıyla sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için ise tek doğru bilgilenme yöntemi Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ tarafından bizatihi olarak muayeneden geçmeleridir.

Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ’nün resmi web sitesi sadece www.mahmutkomurcu.com dur. Bunun haricindeki tüm e-yayın (web sitesi, app, mobil uygulama, e-broşür, e-katalog, sosyal medya) kanalları tarafımızca yönetilmemekte, aidiyet taşımamakta ve yasal sorumluluk alanının dışında kalmaktadır.

Online randevu talebi için tıklayın.